Керівництво Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області

Мартинов Андрій Юрійович - Начальник Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області -  Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.


Біографічна довідка

Мартинов А.Ю.

1973 року народження, громадянин України. У 1995 році закінчив Хмельницький національний університет, спеціальність – металорізальні верстати, кваліфікація інженер-механік, а у 2013 році в тому ж самому університеті здобув кваліфікацію спеціаліста з екології.

В природоохоронній сфері розпочав свою діяльність в серпні 2007 року на посаді головного спеціаліста-державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища відділу оперативного екологічного контролю Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області. 17 вересня 2007 року призначений на посаду заступника начальника відділу оперативного екологічного контролю Держекоінспекції в Хмельницькій області, а з жовтня 2007 року по лютий 2011 року обіймав посаду начальника цього ж відділу.

В лютому 2011 року в порядку переведення був призначений на посаду заступника начальника Державного управління ОНПС у Хмельницькій області, на якій пропрацював до травня 2013 року. З травня 2013 по листопад 2017 року – заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.

Державний службовець категорії «Б». Має 5 ранг державного службовця.


Даценко Олег Федорович - заступник начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.Біографічна довідка

Даценко О.Ф. 

У 2000 році закінчив Харківський військовий університет, спеціальність – ракетні та космічні комплекси, кваліфікація інженер з авіації та космонавтики. У 2004 році закінчив Міжрегіональну Академію управління та права за спеціальністю - правознавство, а у 2006 році здобув кваліфікацію магістр права в Одеській національній юридичній академії. 

На державній службі з 1997 року.

В Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області працює з 2007 року.  30 жовтня 2018 року призначений на посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.

У 2010 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства охорони навколишнього середовища України. В 2018 році за багаторічний особистий внесок у сфері охорони довкілля відзначений нагрудним знаком "За сумлінну службу в Держекоінспекції України".

Має 5 ранг державного службовця.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення