Керівництво Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області

Мартинов Андрій Юрійович - Начальник Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області -  Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.


Біографічна довідка

Мартинов А.Ю.

1973 року народження, громадянин України. У 1995 році закінчив Хмельницький національний університет, спеціальність – металорізальні верстати, кваліфікація інженер-механік, а у 2013 році в тому ж самому університеті здобув кваліфікацію спеціаліста з екології.

В природоохоронній сфері розпочав свою діяльність в серпні 2007 року на посаді головного спеціаліста-державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища відділу оперативного екологічного контролю Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області. 17 вересня 2007 року призначений на посаду заступника начальника відділу оперативного екологічного контролю Держекоінспекції в Хмельницькій області, а з жовтня 2007 року по лютий 2011 року обіймав посаду начальника цього ж відділу.

В лютому 2011 року в порядку переведення був призначений на посаду заступника начальника Державного управління ОНПС у Хмельницькій області, на якій пропрацював до травня 2013 року. З травня 2013 по листопад 2017 року – заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.

Державний службовець категорії «Б». Має 5 ранг державного службовця.


Гуменюк Віталій Васильович - Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області -  Перший заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.


Біографічна довідка

Гуменюк В.В. 

            1956 року народження, громадянин України. У 1986 році закінчив Камянець-Подільський сільсько-господарський інститут за спеціальністю «Економіка і організація сільського господарства». Державний службовець категорії «Б», присвоєно 5 ранг державного службовця.

Свою професійну діяльність щодо практичного виконання завдань і функцій держави почав в 2009 році на посаді радника голови Хмельницької обласної державної адміністрації. В січні 2010 року  призначений на посаду начальника Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області. З грудня 2011 року по т.ч. - начальник Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області – Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.

           Указом Президента України від 19 жовтня 2002 року “Про відзначення державними нагородами України працівників харчової промисловості”, за вагомий особистий внесок у розвиток харчової і переробної промисловості, виробництво високоякісних продовольчих товарів, багаторічну сумлінну працю, Гуменюку Віталію Васильовичу присвоєно почесне звання “Заслужений працівник промисловості України”. Окрім того, за високі досягнення у виробництві, державній, діяльності та за прояви цивільної доблесті Гуменюк Віталій Васильович нагороджений  орденом «Знак Пошани».


29 травня 2018 року за сумлінне виконання службових обов’язків відзначений Подякою Державної екологічної інспекції України.

14 лютого 2019 року за особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків вручена Почесна Грамота Державної екологічної інспекції України.


Даценко Олег Федорович - заступник начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.Біографічна довідка

Даценко О.Ф. 

У 2000 році закінчив Харківський військовий університет, спеціальність – ракетні та космічні комплекси, кваліфікація інженер з авіації та космонавтики. У 2004 році закінчив Міжрегіональну Академію управління та права за спеціальністю - правознавство, а у 2006 році здобув кваліфікацію магістр права в Одеській національній юридичній академії. 

На державній службі з 1997 року.

В Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області працює з 2007 року.  30 жовтня 2018 року призначений на посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.

У 2010 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства охорони навколишнього середовища України. В 2018 році за багаторічний особистий внесок у сфері охорони довкілля відзначений нагрудним знаком "За сумлінну службу в Держекоінспекції України".

Має 5 ранг державного службовця.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення