ТОВ «Віньковецький сирзавод» не допустив інспекторів до перевірки

В травні поточного року на адресу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло звернення від мешканки м. Віньківці щодо забруднення р. Калюс стоками внаслідок господарської діяльності ТОВ «Віньковецький сирзавод», який займається виробництвом та реалізацією молока і молочної продукції.

З метою розгляду даного звернення працівниками Інспекції проведено перевірку зазначених фактів та встановлено, що неналежним чином експлуатуються очисні споруди, внаслідок чого не здійснюється біологічна очистка стічних вод. За наслідками перевірки суб’єкту господарювання внесено припис щодо усунення виявлених порушень.

Крім того, в період з червня по серпень 2020 року проведено ще дві позапланових перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Віньковецький сирзавод». За результатами яких встановлено, що суб’єкт господарювання систематично не виконує вимоги приписів внесених Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області.

  Так, 28 жовтня 2020 року, з метою перевірки виконання вимог припису Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, була спроба провести позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Віньковецький сирзавод. Проте, керівництво суб’єкта господарювання не допустило представників Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області до проведення позапланової перевірки.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області  на керівника Товариства з обмеженою відповідальністю «Віньковецький сирзавод» складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 188-5 КУпАП, а  матеріали будуть передані до правоохоронних органів. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці