В результаті рейдів на території Новоушицького та Летичівського районів на трьох правопорушників складено протоколи

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області проводить посилений контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при проведенні полювання в мисливських угіддях області, а також державний нагляд (контроль) щодо здійснення постійного нагляду за зимівлею риби протягом зимового періоду 2020 – 2021р.р. Основним завданням є виявлення фактів порушення правил полювання та виявлення випадків браконьєрства. Інспекцією систематично проводяться рейдові перевірки, під час яких  державні інспектори приділяють посилену увагу дотриманню мисливцями правил використання об’єктів тваринного світу.

Так, 23 та 24 січня поточного року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області перевірено мисливські угіддя та водні об’єкти Новоушицького та Летичівського районів. Під час проведених заходів виявлено два порушення правил полювання (ч.1 ст.85 КУпАП) та одне порушення правил рибальства (ч.3 ст.85 КУпАП). За вищевказанами статтями правопорушників було притягнуто до адміністративної відповідальності.

        Нагадуємо, що у разі порушення вимог природоохоронного законодавства, винні особи нестимуть як адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 102 грн. до 1020 грн., так і кримінальну відповідальність. А за повторне порушення закону на порушників чекатимуть не лише чималі фінансові витрати (від 1020грн. до 2040грн), а й конфіскація рушниці та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення або позбавлення права полювання на строк до трьох років.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області звертається до мисливців області! Бажаємо вам  вдалого і головне безпечного полювання, але при цьому наголошуємо на неухильному дотриманні під час відвідувань мисливських угідь правил полювання! 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення