В центрі села Стуфчинці протягом тривалого часу тече каналізація.

16 лютого 2021 року на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції  у Хмельницькій області надійшло звернення від громадянки с. Стуфчинці Хмельницького району з проханням провести перевірку факту забруднення земельної ділянки внаслідок витікання стічних вод з діючої каналізації, що знаходиться в центрі села Стуфчинці.

25 лютого 2021 року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області проведено перевірку фактів, зазначених у зверненні. Разом з тим, відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрано проби ґрунтів забрудненої земельної ділянки та, за результатами вимірювань, встановлено перевищення гранично допустимих концентрацій.

Відповідно до ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інспекцією спрямовано лист до Лісогринівецької сільської ОТГ про вжиття заходів відповідного реагування та усунення порушень природоохоронного законодавства в частині забруднення земельної ділянки внаслідок витікання стічних вод з діючої каналізації в центрі села Стуфчинці.

Крім того, Інспекцією будуть нараховані збитки, заподіяні державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, про що буде повідомлено додатково.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення