23 червня – день державної служби України!

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.

Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни. Знання і сумлінне ставлення державних службовців до виконання обов’язків завжди будуть стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

Пишаємось колективом Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області! Без перебільшення можна сказати, що з безпосередніх результатів нашої роботи складається величезна прекрасна картина, яка змінює і сьогодення, і майбутнє. Вдвічі приємніше, коли органи місцевого самоврядування також відзначають продуктивну працю працівників Інспекції своїми грамотами та нагородами.

Щиро бажаємо всім державним службовцям України витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі.  Нехай людська шана й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній праці.

Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, душевної рівноваги та мирного неба над головами!


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці