Моя професія – еколог.

На таку тему в навчально-виховному об’єднанні №1 міста Хмельницького провів урок державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області для першокласників.

Суспільству сьогодні потрібні виховані, грамотні та культурні в екологічному відношенні люди. Дуже важливо розпочати екологічне виховання з раннього дитячого віку. Адже природна допитливість, щирий інтерес до оточення - характерні психологічні особливості молодших школярів, що створюють надзвичайно сприятливі умови для екологічного виховання. Тому, під час бесіди з учнями, представник Держекоінспекції у Хмельницькій області не тільки розповів про професію «Еколог», а й більш детально зупинився на питаннях правильної поведінки в природному середовищі, охороні і поліпшенні навколишнього середовища, взаємозв’язку людини і природи.

Крім того, від імені Держекоінспекції у Хмельницькій області, учням було подаровано «Червону книгу України – тваринний світ» та «Червону книгу України – рослинний світ».

Сподіваємось, що такі уроки емоційно збагатять навчально-виховний процес та допоможуть дітям різнобічно сформувати необхідні уявлення про життя та сприятимуть вихованню екологічної культури.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці