Складено два протоколи за спалювання сухої рослинності – результати рейду за один вихідний день.

24 жовтня поточного року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області виявлено два випадки самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків на території Чорноострівської ОТГ Хмельницького району. В обох випадках, на порушників складено протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 77-1 Кодексу України про адмінправопорушення.  Загальна сума накладених штрафів становить 6154 гривень.

Держекоінспекція у Хмельницькій області вкотре нагадує, що самовільне випалювання рослинності або її залишків тягне за собою накладання штрафу для громадян від 3060 грн. до 6210 грн, для посадових осіб від 15390 до 21420 грн. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу для громадян від 1530 грн. до 4590 грн., для посадових осіб – від 4590 до 15300 грн.

Закликаємо громадян відмовитися від практики спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків. Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці