Філіпчук Віталій Олександрович – начальник Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області – Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища
Хмельницької області.
Біографічна довідка
Філіпчук В.О.
У 2008 році закінчив Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність – землевпорядкування та кадастр, кваліфікація - інженер-землевпорядник. У 2016 році закінчив Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність – економіка підприємства. З 2012 року по даний час – здобувач відділу аспірантури Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю – землевпорядкування та кадастр.
На державній службі з 2007 року.
В жовтні 2010 року призначений на посаду начальника Управління Держкомзему у Красилівському районі Хмельницької області. У вересні 2017 року призначений на посаду першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.
У 2013 році нагороджений Грамотою Державного агентства земельних ресурсів України.
23 лютого 2021 року призначений на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області – першого заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.
04 листопада 2022 року призначений на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області.
Має 5 ранг державного службовця.