На території Білогірського райавтодору невідомі особи спричинили забруднення земельної ділянки

 

Наприкінці червня поточного року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства філії «Білогірський райавтодор» Дочірнього Підприємства «Хмельницький облавтодор». За результатами заходу державного нагляду (контролю) встановлено в частині  здійснення контролю за операціями поводження з відходами. Керівника філії притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі 255 грн.

Крім того, під час перевірки встановлено встановлено факт розміщення відходів різного морфологічного складу невстановленими особами на земельній ділянці, яка належить філії «Білогірський райавтодор». Розмір шкоди, зумовленої забрудненням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства становить 12 тис.650 грн.

Матеріали по даному факту, в порядку статі 214 Кримінального Кодексу України, направлені до Білогірського відділення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.


       

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці