На Хмельниччині розпочато операцію «Первоцвіт - 2022».

Звертаємо увагу подолян, що на Хмельниччині з 14 лютого поточного року проводиться операція «Первоцвіт - 2022». Інспектори Держекоінспекції у Хмельницькій області, спільно з правоохоронцями, представниками лісової охорони та громадськими інспекторами з охорони довкілля проводять перевірки в місцях збору, збуту рослин, а також на ймовірних шляхах їх перевезення. Оперативні рейдові групи працюватимуть на території області до середини травня.

Нагадуємо, що торгівля первоцвітами (як продаж так і купівля) є порушенням законів України «Про Червону книгу України», «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища» та інші.

Наголошуємо, що порушення порядку придбання чи збуту рослин, занесених до Червоної книги України, тягне за собою накладання штрафу від 1700 до 3655 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

Шановні краяни, Держекоінспекція у Хмельницькій області звертається з проханням проявити екологічну свідомість, відмовитись від збирання та купівлі Червонокнижних рослин!ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці