Ведмедя Вову передали до ведмежого притулку «Домажир».

Вчора, 23 березня, ведмедя Вову, який майже 20 років утримувався при ресторані «Смачна Колиба» в селі Гаврилівці Кам’янець-Подільського району, та за якого довгий час боролись зоозахисники, передали до ведмежого притулку "Домажир". Власник тварини пішов на зустріч громадськості і погодився віддати Вову до ведмежого притулку «Домажир», де клишоногому забезпечать належні умови утримання.

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року Інспекцією з метою розгляду звернень громадян, була проведена позапланова перевірка умов утримання ведмедя бурого на території  ресторану «Смачна колиба». Перевіркою було встановлено, що ведмідь утримується в маленькій клітці, площа якої не відповідає вимогам «Порядку утримання та розведення диких тварин в неволі».

Вважаючи на продовження утримання ведмедя бурого в маленькій клітці при ресторані «Смачна Колиба» з порушенням умов утримання, завдяки спільним зусиллям органів державної влади до громадськості та за згодою власника, ведмедя Вову все ж таки передано на реабілітацію. Відтепер він перебуватиме під пильним наглядом спеціалістів, які забезпечать адаптацією тварини на новому місці.

Довідково:

Ведмежий притулок "Домажир" , що займає площу 20 га. відкрився у жовтні 2017 року поблизу села Домажир, 15 км від м. Львів  Він відповідає всім європейським стандартам закладів такого типу і створений за допомоги міжнародного благодійного фонду  FOUR PAWS.

Ведмежий притулок "Домажир" — реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок ведмедів із пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут  умови для утримання тварин максимально наближені до природних, що сприяє відновленню природних інстинктів та поведінки. Кожен ведмідь має свій особистий вольєр.

         

       

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці