Затверджено єдині такси для всіх порушників за незаконний вилов водних біоресурсів

29 вересня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1042, якою затверджено єдині такси для обчислення розміру шкоди, завданої порушенням законодавства про рибне господарство внаслідок незаконного вилову, знищення або пошкодження водних біоресурсів, а також незаконного знищення чи погіршення середовища їх існування.

 

Ця постанова Уряду систематизувала підхід до розрахунку збитків за незаконний вилов риби. Зокрема, вона скасувала методику розрахунку збитків для підприємців, при цьому розмір збитків для фізичних осіб залишається незмінним

Тобто тепер збитки, завдані рибному господарству, розраховуватимуться за єдиним підходом, не розділяючи порушників на фізичних та юридичних осіб.

Наприклад, розмір такс за незаконний вилов у рибогосподарських водних об’єктах України одного екземпляру сома складає 5117 грн, сазана – 3706 грн, судака – 3587 грн, щуки – 3468 грн, окуня – 3162 грн, ляща – 1649 грн, лина – 1598 грн тощо.

Розмір такси для обчислення розміру шкоди, завданої порушенням законодавства про рибне господарство, можна подивитись у додаткудо постанови Кабінету Міністрів України.  

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці