На річці Случ зафіксовано загибель риби!

15 червня цього року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області встановлено факт загибелі риби на річці Случ на території Самчиківської сільської ради та на річці Ікопоть в місті Старокостянтинів.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області проведено огляд місця події та встановлено загибель водних живих ресурсів. Так, на річці Случ в селі Самчики було нараховано: плітки – 6606 шт., карася – 654 шт., верховодки – 626 шт., коропа – 10 шт., краснопірки – 350 шт., білого Амура – 1 шт. А при обстеженні водного плеса на річці Ікопоть в місті Старокостянтинів державними інспекторами було нараховано: плітки – 2893 шт., карася – 5 шт., верховодки – 20 шт., окуня – 2 шт., краснопірки – 443 шт., ротані – 2 шт. Загальна сума збитків становить 881 тис. 859 грн.

       

Під час обстеження відділом інструментально-лабораторного контролю відібрано проби поверхневих вод та здійснено вимірювання розчиненого у воді кисню, який становив від 1,2 до 4,0 мгО/дм3. На даний час тривають лабораторні досліджень відібраних проб води.

       

       

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення