За порушення правил рибальства в період нересту мешканця Кам’янець-Подільського району притягнуто до відповідальності

З 1 квітня працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області спільно з підрозділами Національної поліції України проводять рейди в рамках природоохоронної операції «Нерест». Ці заходи запроваджені в державі на період нерестової заборони та проводяться щороку для запобігання порушень правил рибальства у весняно-літній період.

Так, 28 квітня інспекторами Держекоінспекції у Хмельницькій області спільно з сектором поліцейської діяльності №1 відділення поліції №2 Камянець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області на території села Березівка Кам’янець-Подільського району на річці Данилівка було виявлено місцевого мешканця, який за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки довжиною 51 метр, здійснював вилов риби виду плітка, окунь, лящ а також раки у період нерестової заборони загальною кількістю 46 штук.

Сума збитків завданих державі при цьому становить 2856 грн. На порушника було складено протокол за статтею 85 частиною 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадуємо, нерестова заборона триватиме до 15 червня.

   

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці