САМОВІЛЬНА ВИРУБКА ДЕРЕВ КАРАЄТЬСЯ ЗАКОНОМ!!!

Останнім часом до Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області все частіше надходять звернення про незаконну рубку дерев. Адже, не секрет, що є такі «підприємці», які бажають заробити незаконним шляхом, нещадно знищуючи при цьому природні багатства.  

Так, 14 квітня цього року з метою перевірки звернення мешканця Чемеровецького району, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області спільно з представниками громадськості проведено перевірку фактів вирубки дерев в полезахисній смузі за межами сіл Летава та Чагарівка. На момент перевірки було виявлено незаконно зрізані дерева в кількості 178 штук, з яких 158 – дубів.  Деякі дуби в діаметрі сягали понад 100 см.

Загальна сума збитків, нанесених державі незаконною рубкою становить3 млн. 267 тис. 888 грн. Матеріали по даному факту в порядку статті 214 КК України спрямовані до ГУНП в Хмельницькій області.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує бажаючим поживитися незаконним шляхом: за самовільну порубку дерев чинним законодавством передбачена кримінальна відповідальність!!! Тож, радимо добре подумати перш, ніж взятись за сокиру!!! 

        

       

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення