Випалювання очерету коштувало палію понад три тисячі гривень!!!

Соколівка, що на території Ярмолинецького району, який на початку квітня цього року здійснив випалювання очерету площею близько 20 м2.

Ще на двох паліїв Волочиського району чекає покарання у вигляді штрафу за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які здійснювали самовільне спалювання сухої трави та очерету. Внаслідок таких легковажних дій вигоріло понад 2 га. сухої трави та комишу. Наразі правопорушників викликано до Інспекції для розгляду адміністративної справи. В разі неявки та несплати штрафних санкцій у встановлений законом строк, постанови про накладення адміністративних стягнень будуть надіслані для примусового виконання до органів державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушників. В такому разі, паліям доведеться заплатити подвійний розмір штрафу – по 6120 грн. кожен!

Тож,  (не) шановні палії!!! Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує та попереджає: за самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність за ст.77-1 КУпАП, згідно якої випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3060грн. до 6120 грн. і на посадових осіб - від 15 300 грн. до 21 420 грн.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 6 120 грн. до 12 240 грн. і на посадових осіб - від 21 420 грн. до 30 600 грн.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення