Внаслідок аварії на електричній підстанції горіла суха трава.

Спекотна погода створює загрозливу обстановку всюди. Часом не витримує навіть техніка та прилади. Така ситуація трапилась нещодавно на Хмельниччині.

Вдень, 27 липня, в селі Бубнівка (Наркевицька селищна територіальна громада Хмельницького району) вийшов з ладу трансформатор на електричній підстанції. Внаслідок вибуху, на землю вилилось трансформаторне масло та зайнявся сухостій.

Силами громадського інспектора з охорони довкілля Миколи Калинюка, а також старости села Бубнівка, вчителя місцевої школи та ще одного небайдужого громадянина, пожежу було локалізовано до приїзду рятувальників. В результаті, загальна площа згарища становила близько 500 м2.

До слова, в кількох метрах від місця пожежі знаходяться пшеничні поля. Можна тільки уявити масштаби та наслідки пожежі якби не швидкі та продуктивні дії простих небайдужих людей.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує, що пожежонебезпечний період триває. Тож загроза виникнення пожеж значно зростає, у першу чергу, на відкритих територіях та у природних екосистемах.

Якщо ж ви помітили пожежу і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку чи повідомте лісову охорону або органи місцевого самоврядування.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці